Cult Napa-wijnveiling voor restaurantmedewerkers

[ad_1]

Een grote fles Pinot Noir leidde tot een idee en nu kan iedereen bieden op enkele zeldzame Amerikaanse wijnen.

Door W. Blake Gray | Geplaatst op dinsdag 7 april 2020

Saintsbury had, in de woorden van mede-oprichter David Graves, “een echt grote fles wijn” in zijn kelder. Het is een 5 liter van Saintsbury Brown Ranch Pinot Noir uit 2007. Het formaat is zo zeldzaam dat het geen bijbelse naam heeft zoals andere grote flessen; de officiële bijnaam voor een 5-liter is McKenzie (wat teleurstellend is, tenzij je een “Outlander” -fan bent.)

Dus toen Bryan Lipa en zijn vrienden in de nieuwe liefdadigheidsonderneming Wine Country for Restaurants kwamen bellen, wist Graves precies de fles om te doneren.

Nu kunt u – ja u, beste lezer – op die fles bieden, samen met zeldzame, grote flessen van Screaming Eagle, Caymus, Ovid, Dana Estates, Staglin Estate, Clos du Val, Frog’s Leap en anderen. Bijna alle opbrengsten (91 procent) van de online veiling gaan naar werkloze mensen uit de restaurantindustrie.

Wine Country for Restaurants is een nieuwe liefdadigheidsinstelling die, gezien de complexiteit van de alcoholwet, zeer snel samenkwam. Lipa, een voormalige Franse wasserette die nu een wijnverkoper in boetieks runt, genaamd Scale Wine Group, wilde iets doen om restaurantmedewerkers te helpen die economisch zijn verwoest door de pandemie.

‘Ons netwerk van kopers, het zijn allemaal vrienden’, zei Lipa tegen Wine-Searcher. ‘Het zijn sommeliers, het zijn general managers. We kennen de koks in deze restaurants. De koks. Ze hebben allemaal geen werk. We kunnen gewoon niet op onze handen zitten. We moeten iets doen om te helpen.’

Grassroots geven

Lipa belde zijn vriend Jonah Beer, vice-president van Frog’s Leap. Beiden besloten om een ​​aantal van de wijnmakerijen die ze kennen om donaties te vragen.

‘Screaming Eagle was een van de eersten die meedeed en toen hun donatie binnenkwam met de vrijgevigheid die het veroorzaakte, wist ik dat we iets op het spoor waren’, vertelde Beer aan Wine-Searcher. “Maar wat even overweldigend was, is de vrijgevigheid van de kleine wijnmakerijen, de verzamelaars, de restaurants zelf die in hun kelders graven om de zaak te helpen. Mensen geven met absoluut liefdadigheid in hun hart. Geen gesprek over wiens lot voor wat verkoopt, of waar mijn kavel wordt geplaatst. Nee, het antwoord was duidelijk: ik wil helpen, wat kan ik doen. Het komt allemaal heel grassroots-achtig samen. “

Cruciaal is dat ze een site hebben gevonden om een ​​veiling te organiseren: WineBid.com. Zelfs met veel staten die de verkoopbeperkingen voor alcohol versoepelen, kun je niet zomaar wijn te koop aanbieden op een site zonder licentie zoals eBay. WineBid heeft ermee ingestemd wekelijkse veilingen te organiseren en zal 91 procent van de opbrengst (minus een premie van 9 procent van de verkoper) schenken aan de Restaurant Workers ‘Community Foundation Covid-19 Relief Fund.

‘Wij zijn de tussenpersoon tussen de wijnmakerijen, de veiling en het goede doel’, zei Lipa tegen Wine-Searcher. “We mogen het geld niet aan, ik heb dat geleerd. Dat is prima. Dus het geld gaat naar WineBid en het gaat rechtstreeks naar deze liefdadigheidsrekening. Onze Workers Community Foundation is nationaal. We wilden geen geld geven aan een liefdadigheid die zich alleen op New York richtte. “

Het verkrijgen van de wijnen, zelfs van zeer dure wijnen, bleek makkelijker dan Lipa had verwacht. ‘Ik was niet verrast omdat het zo lijkt [Napa] Valley en Sonoma, ze komen echt samen, “zei Lipa.” Om vier grote formaten uit te halen Schreeuwende adelaar, voor Harlan [Estate] om ‘Absoluut’ te zeggen voordat we de zin konden afmaken, het was geweldig. Iedereen wil hier deel van uitmaken omdat restaurants zo belangrijk zijn voor deze wijnhuizen. “

Lipa zei dat ze al 80 donaties hebben, genoeg om vier weken lang veilingen te houden. Ze zullen waarschijnlijk meer krijgen als het woord van het goede doel bekend wordt. Vorige maand kondigde Napa Valley Vintners de annulering aan van de Auction Napa Valley van dit jaar, die vaak gedoneerde grootformaatflessen van cultproducenten bevat. Het is niet onmogelijk dat sommige van die flessen binnenkort op WineBid staan. Het zijn echter niet allemaal super prijzige wijnen. De veiling van de eerste week omvat een magnum samen met 36 blikjes Lorenza Rosé.

“Soul-gebonden” aan restaurants

De meeste wijnen komen uit Californië, maar er zijn enkele vroege bijdragen van Frankrijk, waaronder een magnum van Paul Launois Monochrome Champagne. De gepensioneerde basketbalster Dwayne Wade gooide een partij van zeven flessen in zijn wijnmakerij, Wade Cellars.

“We kozen voor de Cabernet magnum, geëtste fles van 2016”, aldus Shannon Staglin, president van Staglin Family Vineyard, vertelde Wine-Searcher. “Bij elke release doen we 60 geëtste magnums. We wilden iets voor de veiling aanbieden dat een echt collectorsitem was. Normaal gesproken gaan deze alleen naar de topverzamelaars op onze mailinglijst. We hebben zoveel vrienden in de horeca en velen zijn worstelen. De behoefte is zo groot dat we iets wilden bieden dat waardevol was voor de zaak. “

Ga naar WineBid.com om op een item te bieden. De voorpagina heeft momenteel een link voor Wine Country voor restaurants. Als dat niet werkt, probeer dan de liefdadigheidssite, 86lostwages.org. De veiling van deze week duurt tot zondag 12 april Pacific Time en wordt volgende week gevolgd door een volgende.

‘Restaurants zijn de plek waar we naartoe gaan om succes te vieren of om tragedie te betreuren’, zei Beer. “Het was in Tra Vigne waar ik verliefd werd op mijn vrouw. Het was bij Compline waar we heen gingen tijdens de branden. Dit zijn de plaatsen waar, zoals Danny Meyer zegt, je niet alleen voor een maaltijd gaat, maar voor een knuffel. De wijnwereld is, letterlijk, zielgebonden aan de restaurantwereld. Ze hebben ons zo lang gediend, dat het nu de tijd is van onze gemeenschap om ze te dienen. “

Wat die Saintsbury 5-liter betreft, zei Graves tegen Wine-Searcher: “We maken deze niet vaak. Maar om deze reden … welk geld dit ook oplevert, het zal een druppel in de emmer zijn voor de behoefte. Maar we bezoek deze restaurants om een ​​gezellig avondje uit te gaan voor het avondeten. Het was dus geen moeilijke vraag. Ik keek alleen naar wat we in de inventaris hadden en dacht, nou, dat wordt een heel speciale fles voor iemand. Als er een tijd dat dit een ander doel heeft dan alleen maar een hele grote fles wijn te zijn, dit is het.

‘Dit is echt iets concreets dat we kunnen doen’, zei Graves. ‘Bied vroeg, bied vaak en word dronken voordat u biedt, zodat u echt veel geld uitgeeft.’

.

[ad_2]

Source link